Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

beylikduzu-evden-eve-nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat


 • BEYLİKDÜZÜ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

 • Beşyüzevler Nakliyat, 1976 yılından bu yana tecrübeli çalışanları, işine uygun araçları ve asansörlü nakliye seçenekleriyle Beylikdüzü evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları içerisinde,  parça eşya taşıma, ofis taşıma, kamyon ve kamyonet nakliye gibi hizmetleriyle Beylikdüzü nakliyecileri arasında önce konuma gelmiştir. 

  Beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatları için bizlere 7 gün 24 saat 

  05322205113

   numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  Taşınma sürecinde sökülmesi gereken gardrop, unite ve masalarınız profesyonel çalışanlarımız tarafından sökülmekte, bütün eşyalarınız ambalajlanarak koruma altına alınmakta ve yeni evinizde tekrar kurulmaktadır.

  Beylikdüzü nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz sigortalama, marangozluk hizmeti ve beyaz eşya kurulum servisleri ile taşınma sürecinde ki bütün işlemlerde daima yanlarında olmamızdır.

  Beşyüzevler Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir.

  Öncelikli hedef olarak müşteri memnuniyetini prensip görüyoruz. 

Beylikdüzü Ucuz Nakliyat Hizmetleri %30 indirim fırsatı ile devam etmektedir.

Evden Eve Nakliyat Beylikdüzü Hizmet İçeriği

 • Ücretsiz Expertiz

  Personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir. Fiyat belirleme sürecinde herhangi bir ücret talep edilmez.

  Kolileme & Paketleme

  Dilerseniz mutfak eşyalarınız, aksesuarlarınız, giysileriniz taşınma sürecinden bir gün öncesinde firmamızın  gönderdiği profesyonel bayan bir çalışan ile toplama işlemlerinizde yapılmaktadır.

  Ücretsiz Sigortalama

  Evden eve nakliye işlemlerinde en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan ücretsiz olarak yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. Kaplanlar Nakliyat'ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

  Koruma & Ambalajlama

  Bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bu iş için özel olarak üretilen paketleme malzemelerini tercih ediyoruz.

  Taşıma

  Personellerimiz ihtiyaç halinde eşya taşıma asansörünüde kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

  Tekrar Kurma & Yerleştirme

  Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

Beşyüzevler NAKLİYAT

 • Huzur, Güven ve Mutluluk Taşır.

0532 220 51 13

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye Hizmetinde Sıkça Sorulan Sorular

 • Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında neden sizi seçmeliyim?

  Çünkü biz beylikdüzü nakliyat şirketleri arasında en kolay, hızlı, güvenilir hizmeti müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Eşyalarınızı ücretsiz olarak sigortalamaktayız. Bu sebepten ötürü beylikdüzü yük ve eşya taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen şirket olmaktan gurur duyuyoruz.

  Beylikdüzü evden eve taşımacılık fiyatları nasıl hesaplanıyor?

  Beylikdüzü nakliye ücretleri; taşınacak eşyalarınız, eşyaların alındığı ve nakledildiği katların yüksekliği, kullanılacak ambalaj malzemeleri ve sizin extra istediğiniz hizmetler nakliyat fiyatlarının hesaplaması konusunda temel niteliklerdir. Kaplanlar nakliyat'ın sunduğu ücretsiz exper hizmeti, evinize gelip çok kısa bir sürede fiyat çalışmasını size sunar. Sizde, beylikdüzü ucuz nakliyat hizmetinden fiyat almadan taşınmayın.

  Evden eve ücretsiz sigortalı nakliye hizmetiniz var mı?

  Sizlere kusursuz hizmet sunmak amacıyla Beylikdüzünde sigortalı nakliye hizmetini, ücretsiz olarak yapmaktayız.

  Beylikdüzü evden eve nakliyede marangoz hizmetiniz var mı?

  Sökülüp, tekrar monte edilmesi gereken her şey profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.

  Beylikdüzü ofis taşıma ve büro taşıma gibi hizmetiniz var mı?

  Beylikdüzü parça eşya nakliyesi, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve büro taşımacılığı hizmetimizi kusursuz olarak devam etmektedir.

  Beylikdüzü firma yük nakliyesi yapıyor musunuz?

  İhtiyacınıza en uygun kamyon veya kamyonetler ile beylikdüzü firma yük nakliye işlemlerini en hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

  Beylikdüzü evden eve asansörlü nakliye hizmetiniz var mı?

  Asansörü olmayan ve asansörlü nakliye hizmetine uygun olan dairelerde asansörlü nakliye seçeneğimiz mevcuttur.

  Beylikdüzü nakliye seçeneklerinde kiralık kamyon & kamyonet hizmeti mevcut mu?

  Beylikdüzü kamyonet ve kamyon seçeneği gibi kiralama hizmetide mümkündür.Müşteri Talep Formu